Vardas ir/arba įmonė:
El. paštas:
Jūsų užklausa:
  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Medvaržčiai

  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Medvaržčiai, tai tvirtinimo detalės skirtos įvairių medinių konstrukcijų tvirtinimui. Medvaržčių būna įvairių: įleidžiama, šešiakampe, pusapvale arba kaldinta galvele ir panašiai. Mūsų asortimente rasite tiek įprastų standartinių medvaržčių, tiek specialios paskirties: konstrukcinių, niveliavimo, gipso kartono ar OSB plokščių tvirtinimui skirtų medvaržčių ir dar daug kitų.

Atsižvelgdami į tai, kur medvaržčiai bus naudojami (viduje ar lauke) galite rinktis fosfatuotus, cinkuotus, padengtus ,,Ruspert’’ antikorozine danga arba nerūdijančio plieno medvaržčius. Galimos Pozidriv (PZ), Philips (PH), bei Torx (TX - žvaigždutės) įsukimo galvelės.

Medvaržčių pagrindinė funkcija yra tvirtinti medienos drožlių, gipso kartono, OSB plokštes ar kitus medienos gaminius prie medžio. Niveliavimo sraigtai naudojami norint išlyginti tašų karkasą į plokštumą. Medvaržčius naudojant kartu su nailoniniais kaiščiais, galite pritvirtinti norimas detales prie kieto pagrindo, tokio kaip betonas, mūras, plytos ar panašiai.