Vardas ir/arba įmonė:
El. paštas:
Jūsų užklausa:
  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Tvirtinimo detalės

  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Tvirtinimo detalės profesionalams ir mėgėjams. Tvirtinimo detalės plati prekių grupė, kurią sudaro tvirtinimai vidaus ir lauko darbams. Kokybiškos visų tipų tvirtinimo detalės: varžtai, veržlės, poveržlės, srieginiai strypai, ankeriai, medsraigčiai, sraigtai, savisriegiai, vinys, kniedės ir kt. Pagal tai, kur bus naudojami ir kokias medžiagas tvirtinsite, tvirtinimo detalės – varžtai, medsraigčiai, sraigtai, savisriegiai, vinys -  skiriasi savo storiu, ilgiu, galvutės forma, metalu bei apdirbimo technologija. Tvirtinimo detalės naudojamos statybai, renovacijai, baldų gamybai, įvairių įrenginių remontui ar įprastiems buities darbams, tad INEGA elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite reikiamų tvirtinimo detalių savo poreikiams.   

Statybos ar remonto projektui dažnai prisireikia ir kitų tvirtinimo detalių. INEGA internetinėje parduotuvėje taip pat galite rasti srieginių strypų, tvirtinimo kampų, sraigtinių polių ir kt.

Internetinėje parduotuvėje rasite visą mūsų siūlomų prekių asortimentą, prekių techninę informaciją, aprašymus bei kainas. Jeigu vis dėl to neradote Jums reikalingų specifinių ar rečiau naudojamų tvirtinimo elementų arba detalių, prašome susisiekti su mumis – patikrinsime galimybę pateikti Jums pasiūlymą pageidaujamoms prekėms.

Užsakymus pristatome kurjeriu visoje Lietuvoje. Siūlome lanksčias nuolaidas registruotiems, nuolatiniams klientams bei didesniems užsakymams.