Vardas ir/arba įmonė:
El. paštas:
Jūsų užklausa:

Apie Mus

UAB „Inega” pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba  tvirtinimo elementais, įrankiais, chemijos produktais, darbo rūbais ir kitomis prekėmis.

Įmonė įkurta 2008 metais. Sukaupta patirtis leido atsirinkti patikimus ir konkurencingus gamintojus iš Vokietijos, Suomijos, Švedijos, Ispanijos, Italijos ir kitų šalių. Stabiliai atnaujindami gausų asortimentą, siekiame kuo geriau patenkinti klientų poreikius, konsultuojame ir patariame.

Pas mus rasite tvirtinimo elementų statybai, automobilių ir žemės ūkio technikos remontui, maisto pramonei ir gamybiniams įrengimams. Asortimente turime anglinio plieno (4,8 / 6,8 / 8,8 / 10,9 / 12,9 stiprumo), nerūdijančio plieno (A2 / A4 klasių) ir kitų tvirtinimų.

Jūsų patogumui nuo 2016 metų visas mūsų asortimentas pateikiamas internetinėje parduotuvėje www.inega.lt. Čia rasite visas mūsų siūlomas prekes, aprašymus, techninę informaciją ir kainas. Siūlome galimybę apsipirkti internetu su pristatymu Jūsų pageidaujamu adresu.

Jei vis dėl to neradote Jums reikalingų specifinių ar rečiau naudojamų tvirtinimo elementų arba detalių, prašome susisiekti su mumis – patikrinsime galimybę pateikti Jums pasiūlymą pageidaujamoms prekėms.

Garantuojame prekių ir paslaugų kokybę bei užtikriname reguliarų prekių tiekimą.  Pristatome prekes su siuntų tarnybomis visoje Lietuvoje. Nuolatiniams klientams ir didesniems užsakymams taikome lanksčias nuolaidas!

 

Be prekybos UAB „Inega” taip pat atlieka tokius darbus kaip:

  • įrankių nuoma;
  • kelių, aikštelių ir patalpų žymėjimas (ženklinimas);
  • patalpų dažymas.