Vardas ir/arba įmonė:
El. paštas:
Jūsų užklausa:
  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Cheminiai ankeriai ir jų priedai

  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Cheminiai ankeriai skirti vidutinėms ir didelėms apkrovoms atlaikyti. Dažniausiai naudojami su smeigėmis, armatūros virbais, varžtais bei kitais elementais. Cheminiai ankeriai tinka praktiškai bet kokio tipo mūro sienose, į netrūkinėjantį betoną, tuščiavidurį ir pilnavidurį mūrą, keraminius, fibo blokelius bei kitas medžiagas. Gali būti naudojami sausoje, drėgnoje ar net šlapioje ertmėje. Įpurškus ankerį, jo pirminio ir visiško sustingimo laikas priklauso nuo pagrindo temperatūros. Drėgnose ar šlapiose ertmėse stingimo laikas dvigubai ilgesnis.

Cheminiai ankeriai tinka tvorų ir turėklų statramsčių, keltuvų, vartų, angų grotų, kabinamų spintelių, vonios kambario įrangos, oro kondicionavimo sistemos, šviesos prietaisų, antenų, stogelių ir kitų elementų tvirtinimui

Šią chemiją sudaro du komponentai atskirti pertvara pagrindinėje talpoje, elementai yra neaktyvūs, kol nesusimaišo per išorinį maišytuvą, kurių komplekte yra du.

Cheminiai ankeriai supakuoti 300ml arba 410ml. pakuotėse, bei stiklinėse kapsulėse. Talpoms iki 300ml. naudojamas standartinis silikono pistoletas.