Vardas ir/arba įmonė:
El. paštas:
Jūsų užklausa:
  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Trosai, grandinės ir jų priedai

  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Metalinės grandinės skirtos bendram naudojimui. Pagal tipą skirstomos į trumpų ir ilgų grandžių grandines. Metalinės grandinės yra cinkuotos, tai padidina jų atsparumą korozijai ir aplinkos poveikiui. Grandinės gali būti naudojamos įprastiems buitiniams darbams – sūpynių, kitų lauko baldų, gėlių vazonų, paukščių lesyklėlių pakabinimui, laikiniems kelio užtvarams įrengti. Asortimente turime ir nerūdijančio plieno (yra A2 ir A4 klasės) grandinių, kurios tinka darbui lauke ar drėgnoje aplinkoje.

Trosai, plieniniai lynai yra tvirtinimo detalės, skirtos bendriems tvirtinimo, įtempimo, pakabinimo darbams. Trosai gaminami iš plonų metalinių vielučių, kurios sukamos aplink šerdį sudaro tvirtą trosą. Priklausomai nuo diametro, trosai naudojami mažų ir vidutinių apkrovų konstrukcijose. Mūsų asortimente rasite cinkuotų, PVC šarvu padengtų arba nerūdijančio plieno lynų.

Išsirinkus grandinę ar trosą, svarbu pritaikyti tinkamus tvirtinimo priedus. Inega internetinėje parduotuvėje rasite trosų ir grandinių tvirtinimui skirtų lyno-troso lankų, suspaudiklių bei įtempėjų (kablys su kilpa, kablys su kabliu arba kilpa su kilpa), karabinų, lyno kilpų apsaugų, grandinių jungčių su apsaugomis.