Vardas ir/arba įmonė:
El. paštas:
Jūsų užklausa:
  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Medsraigčiai Torx, įleidžiama galvele

  • Filtruoti pagal paskirtį
Filtruoti prekes

Medsraigčiai torx įsukimu populiariai naudojami medinių detalių tvirtinimui į medį. Medsraigčiai torx, įleidžiama galvute. Priklausomai, kur medsraigčiai torx bus naudojami, galite rinktis plieninius (geltonai ir baltai cinkuotus) ar nerūdijančio plieno medsraigčius. Plieniniai (cinkuoti) medsraigčiai puikiai tinka patikimam medienos detalių sujungimui viduje ar vietose, tiesiogiai neveikiamose oro salygų. Nerūdijančio plieno medsraigčiai pagrinde naudojami darbui drėgnose vietose ar lauke.

Mūsų asortimente galite rasti medsraigčius su grąžteliu ar įpjova sraigto priekyje. Medsraigčiai su grąžteliu tinkami darbui su kietmedžiu, pavyzdžiui su maumedžiu ar ąžuolu. Taipogi medsraigčiais su grąžteliu galite tvirtinti medines detales prie plonų metalo lakštų (išskyrus nerūdijančio plieno medsraigčius su grąžteliu). Medsraigčiai su įpjova priekyje sumažina medienos skilimo tikimybę sukant arti krašto.

Medsraigčiai torx (žvaigždutės tipo) įsukimu, įleidžiama galvute pasižymi lengvu montavimu be išankstinio pasiruošimo. Įleidžiama medsraigčių galvutė įsifrezuoja ir pasislepia tvirtinamoje detalėje.