Vardas ir/arba įmonė:
El. paštas:
Jūsų užklausa:

Savisriegiai

Savisriegiai - sraigtai su grąžteliu, skirti plono metalo gaminių sujungimui ar tvirtinimui. Dėl grąžtelio, savisriegiai nereikalauja išankstinio gręžimo. Savisriegiai naudojami skardos sujungimui su skarda ar skardinių detalių tvirtinimui prie metalo.  Asortimente turime platų savisriegių bei jų dydžių pasirinkimą. Pagal gaminio bei tvirtinamos detalės tipą galite rinktis iš savisriegių šešiakampe, pusapvale, įleidžiama ar redukuota galvute.

Savisriegiai tvirtinimui į metalą populiariai naudojami metalo profilių sujungimui. Grąžtelio dėka, montavimas tampa greitas ir kokybiškas, nes nebereikia išankstinio gręžimo. Savisriegiai į medį naudojami sujungti medžio ir metalo detales. Šie savisriegiai ypatingi tuo, kad turi smulkų sriegį, skirtą metalui bei grąžtelį, kuris palengvina įsukimą per medį. Taipogi mūsų elektroninės parduotuvės asortimente rasite savisriegių stambiu ar smulkiu sriegiu su sparneliais. Sparnelių dėka savisriegis medinėje detalėje pasidaro taką, yra lengviau įsukamas, o pasiekęs metalo konstrukciją nulūžta. 

Gausus savisriegių lauko darbams pasirinkimas. INEGA internetinėje parduotuvėje rasite stoginių savisriegių šešiakampe ar torx įsukimo galvutėmis. Platus matmenų pasirinkimas, stoginių savisriegių spalvą prie stogo dangos  lengvai pritaikysite pagal duomenų lentelėje pateiktus RAL spalvų kodus. Taip pat turime savisriegių daugiasluoksnių Sandwich plokščių tvirtinimui. Pagal metalinės konstrukcijos, į kurią bus tvirtinama Sandwich plokštė, storį galite rinktis savisriegius su 6 ar 12 mm grąžteliu. Montavimui į medį ar betoną turime Sandwich savisriegių su įpjova priekyje. Asortimente rasite cinkuotus ir antikorozine Eco-GrePert danga dengtus savisriegius, kurie tinka darbui lauke.